Airam to mój pseudonim, który istnieje tak dlugo, jak moje zamiłowanie do pisania, czyli całe 13 lat.

Stworzyłam tę stronę, by udowodnić, że poezja ma się dobrze również w przestrzeni wirtualnej. Wszystkie fotografie, grafiki i wiersze, które udostępniam, są w pełni mojego autorstwa - tworzone w lepszych i gorszych momentach życia.

Moje małe sukcesy poetyckie:

  • I miejsce w Pomorskim Konkursie Poetyckim "Niektórzy lubią poezję...", nagrodzony wiersz ukazał się w "I tomiku poezji uczniowskiej" wydanym przez TNBSP w Gdyni (2010r.)
  • wydanie autorskiego I Tomiku Poezji "Debiuty" (2010r.)
  • I miejsce za wiersz "Moje miasto" w konkursie zorganizowanym w ramach projektu 85-lecia Gdyni przez biblioteki IV, V, VI LO oraz Oddział Pomorski TNBSP (2011r.)
  • II miejsce w X Wielkim Praniu Poetyckim na Strychu (2011r.)
  • współtworzenie studenckiego tomiku poezji "Szklany zeszyt" (2013r.) w Wyższej Szkole Komunikacji Społecznej i Medialnej w Toruniu

Pragnę z całego serca podziękować wszystkim dobrym duszom, które pojawiły się na mojej drodze i dzięki którym ta strona ujrzała światło dzienne!

Najmocniej chcę podziękować Rodzicom - to dzięki Wam słuchałam poezji śpiewanej, odczytywanych przez Was wierszy. Dziękuję Wam, że akceptowaliście moją wrażliwość i nieco inne spojrzenie na świat