Poezja jest wszędzie

Pierwszy wpis zasługuje na luźny początek. Witam Cię na mojej stronie Airamowo. To miejsce pozwoli mi dotrzeć do Ciebie i innych ludzi zamiłowanych różną formą sztuki. Miło mi, że właśnie teraz jesteś tutaj.

Chcę Cię zapewnić, że nie zabraknie moich wierszy, fotografii czy grafik. Czekały dosyć długo żeby wyjść na jaw. Jeżeli chcesz mieć Airamowo bliżej siebie to zachęcam do odwiedzenia Instagrama i stronę FB. Wystarczy kliknąć w ikony na dole strony. Odpalę teraz myśli bardziej airamowe.

Wiersze dotykają każdej dziedziny życia, jak książki otwierają ułamek duszy autora po to, by dać Ci chwilę namysłu. Tutaj bardzo podoba mi się metafora okna, którą miałam okazję usłyszeć na studiach. Widzimy coś przez okno, ale również na samej szybie możemy coś zobaczyć – pomyślmy przez chwilę.. mam pewną rzeczywistość, ale na nią nakładają się liczne interpretacje od wieków spisywane przez pisarzy.

A co gdybym powiedziała Ci, że widzę rzeczywistość, ale nakłada mi się na nią Airamowo? 🖼

Tak więc Airamowo może być wszędzie i o każdej porze. Strzeżcie się i uważajcie 😏

Mały harmonogram:

1) wpisy będą pojawiać się co tydzień w niedziele wieczorem, kiedy porządkuje się myśli z całego tygodnia

2) wiersze/fotografie/grafiki – tutaj luźno, bo z weną czasem się nie wygrywa

3) insta – piątkowe popołudnia będą rządzić instagramem, choć czasem może wejść coś spontanicznie

4) FB – środowe popołudnia trochę o moich inspiracjach, linki do ciekawych wydarzeń

Będę wdzięczna jeśli poniesiesz wieść o Airamowie do swoich znajomych, udostępnisz stronę. Jeżeli jesteś artystą to sam/a wiesz ile wątpliwości ma się przy publikacji swoich dzieł. Ja mam to szczęście trafiać na niesamowite osoby, które upewniają mnie w tym, że warto.

 

To tyle.. miłoniemiłych snów